Region Seefeld składa się z 5 miejscowości: Leutsch, Moesern/Buchen, Reith, Scharnitz i Seefeld. Oferuje różnorodne trasy dla narciarzy o wszystkich poziomach zaawansowania, z przewagą tras łatwych i średnich. Planujesz narty z dziećmi? W Seefeld znajdziesz liczne szkółki narciarskie zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie apartamentów i hoteli. To świetna propozycja na ferie 2024 w Austrii! 

Nowoczesna infrastruktura: 14 wyciągów narciarskich i 20 km tras położone są pośród pasm górskich Wetterstein i Karwende. Najtrudniejszym zjazdem w Seefeld jest Reither Kar – jeżeli jesteś zaawansowanym narciarzem, musisz spróbować tego imponującego zjazdu z 870 m różnicą poziomów. Na narciarzy biegowych czeka niemal 155 km tras ciągnących się aż do doliny Leutasch.

W Seefeld znajdziemy dwie trasy wysokogórskie: trasę Lottensee C4 na wysokości 1200-1340 m m.p.m., zakwalifikowaną jako trudną oraz trasę Wildmoos C2 na wysokości 1200-1350 m n.p.m. Najdłuższa trasa to wynoszący 9 km odcinek Pucharu Świata C1.

Na odprężenie po zimowym szaleństwie idealne będzie Centrum Olimpijskie w Seefeld. Kryty basen, sauna, solarium, łaźnia parowa i odkryty, podgrzewany basen to propozycja na regenerację po męczącym dniu na stoku. Odkryj Seefeld na narty i snowboard 2024!

Sprawdź cechy ośrodka narciarskiego Seefeld.