Folgarida, Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Cogolo, Comenzzadura – spędź zimę 2024 w regionie Val di Sole.  Słoneczna Dolina Włoch, czyli Val di Sole to największy region narciarski w zachodniej części Trydentu. To miejsce zna każdy narciarz! Val di Sole należy do karuzeli narciarskiej Skiarea - Adamello Ski - Monte Bondone, który oferuje narciarzom niemal 300 km doskonale przygotowanych tras narciarskich. Dzięki połączeniu wyciągów między Folgarida Marilleva, Madonna di Campiglio i Pinzolo, bez zdejmowania nart możesz jeździć na jednym terenie narciarskim ze 150 km tras i 62 wyciągami w samym sercu Dolomitów Brenta.

Na doświadczonych czeka kultowy stok Monte Vigo – Marilleva 1400, czarna trasa „Variante Provetti” i słynna „Nera Folgarida”, najtrudniejszy zjazd na całym terenie narciarskim. Zaczynasz przygodę z nartami? Spróbuj swoich sił na łatwej „Pancianina”. Do tego słoneczna pogoda i gwarancja śniegu – Val di Sole to idealna propozycja na ferie 2024! Po aktywnym dniu na włoskich stokach warto odwiedzić malownicze Pejo, położone w centrum Parku Narodowego Stelvio. Pejo to najstarszy ośrodek narciarski w Val di Sole, który oprócz doskonałych tras narciarskich i nowoczesnych wyciągów oferuje relaksujące źródła termalne.

Przytulny, rodzinny apartament w Passo Tonale, spa i wellness w Marillevie, a może hotel tuż przy stoku w Folgaridzie? Wybierz najlepszą ofertę na narty i snowboard 2024.

 Val di Sole: sprawdź trasy, wyciągi i mapę

TOP ośrodki narciarskie w Val di Sole