• Rena gwiazdka gwiazdka

  • Grecja, Kos, Lambi

Opis hotelu: Rena

Kraj

GRECJA

Opis

Położenie

hotel zlokalizowany jest w miasteczku Lambi na Kosie; ok. 2,5km od centrum miasta; ok.100m od plaży; ok.200m od najbliższego przystanku autobusowego; ok.27km od lotniska; ok.300m od najbliższych restauracji i sklepów.

Plaża

ok.100m od hotelu; piaszczysta; publiczna.

Wyposażenie

dwugwiazdkowy hotel oferujący 19 pokoi; do dyspozycji gości: 24h recepcja; WiFI; lobby; za dodatkową opłatą: wypożyczenie samochodu

Zakwaterowanie

pokój standardowy STANDARD ROOM: WiFi; TV; balkon; biurko; czajnik; łazienka (toaleta; suszarka; wanna/prysznic; lustro); za dodatkowa opłata klimatyzacja;  apartament SUITE: WiFi; TV; czajnik; lodówka; stół z krzesłami; wyposażenie kuchenne; łazienka (toaleta; suszarka; wanna/prysznic; lustro); za dodatkowa opłata klimatyzacja.

Wyżywienie

brak wyżywienia.

Internet

w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Do zapłaty na miejscu podatek turystyczny. Od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów 1- i 2-gwiazdkowych - ok. 0,50 EURO za pokój/noc; 3-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc; 4-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc; 5-gwiazdkowych - ok. 4 EURO za pokój/noc; APT kat. 1-2 = 0,25€/apt/noc; APT kat. 3 = 0,50€/apt/noc; APT kat. 4 = 1,00€/apt/noc.

Pokoje

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Sprawdź inne terminy , zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Klimatyzacja Internet Blisko lotniska Basen zewnętrzny Dla Rodzin Ośrodek nadmorski Bez paszportu

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Strzałka