Co powiesz na wakacje z dojazdem własnym? Hotele i apartamenty to najlepsze propozycje na długie weekendy i wczasy w Polsce i za granicą. Wśród ofert Nekery znajdziesz obiekty w Polsce, Grecji, we Włoszech, w Hiszpanii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, na Węgrzech  i wielu innych miejscach, do których udasz się, podróżując na własnych warunkach. 

Wybierz się w podróż do malowniczej Grecji, odkryj najpiękniejsze zakątki wzdłuż wybrzeża Chorwacji, podróżuj od północy aż do słonecznego południa Włoch, zwiedzaj miasta Dalego i Picassa w Hiszpanii, poznaj uwielbianą przez Polaków Bułgarię! Urlop z dojazdem na własną rękę to gwarancja wygody, elastycznego czasu podróży i możliwość zwiedzania po drodze wielu wyjątkowych miejsc. W naszej ofercie znajdziesz hotele z basenem, hotele tylko dla dorosłych, przestronne apartamenty typu suite, hotele z atrakcjami dla dzieci, z widokiem na morze oraz z widokiem na góry – możliwości na podróż z dojazdem własnym jest wiele!

Już dziś zaplanuj majówkę 2024 i długi weekend czerwcowy! Hotel last minute, a może komfortowy apartament all inclusive – podróżuj tak, jak lubisz najbardziej! 

Spis treści

  1. Domy i apartamenty
  2. Domki do wynajęcia
  3. Dla rodzin z dziećmi
  4. Hotele tylko dla dorosłych 
  5. Hotele przyjazne zwierzętom
  6. Dla grup
  7. Bony prezentowe

TOP kierunki

Polecamy