• Mirjana & Rastoke gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

  • Chorwacja, Chorwacja Środkowa, Donji Cerovac

Opis hotelu: Mirjana & Rastoke

Kraj

CHORWACJA

Opis

Hotel Mirjana&Rastoke**** to luksusowy obiekt w niedocenianej okolicy, przez którą większość turystów zaledwie przejeżdża w drodze do Parku Narodowego Jezior Plitwickich, podczas gdy zdecydowanie warto się tutaj zatrzymać, odkryć okoliczną przyrodę i doświadczyć licznych atrakcji, szczególnie dla tych, którzy lubią aktywny styl życia. Nie daj się zwieść temu, że to przydrożny hotel – pobyt tutaj, świetnie zorganizowany serwis, widoki z okien na piękną przyrodę przewyższają oczekiwania. To świetna baza wypadowa do zwiedzania centralnej Chorwacji. Udogodnienia: Winda, Dla niepełnosprawnych, Płatność kartą, Restauracja, Drink bar, Sejf, Ogród / Park, Plac zabaw dla dzieci, Garaż / Parking, Klimatyzacja, Internet (Wi-Fi lub przewodowy), Przyjazne dzieciom

Lokalizacja

Hotel Mirjana&Rastoke**** położony jest przy drodze nr 1 wiodącej z Zagrzebia ku Jeziorom Plitwickim, w dolinie atrakcyjnej rzeki Korany.

Dojazdu samochodem

Dojazd w tę część Chorwacji nie jest skomplikowany i w dużej mierze prowadzi autostradami. Z Polski można kierować się na Zagrzeb przez Czechy, Austrię (Graz) i Słowenię lub przez Słowację i Węgry. Od stolicy Chorwacji pozostaje już niespełna 90 km, główną autostradą A1, prowadzącą na południe, należy trzymać się kierunku na wybrzeże aż do zjazdu na Karlovac. Przejechawszy most nad rzeką Kupa, należy jechać drogą nr 1 na południe jeszcze 45 km. Hotel będzie widoczny po prawej stronie. Odległość od Warszawy – 1100 km, Krakowa – 910 km, Grazu – 270 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Obok hotelu przejeżdżają niemal wszystkie autobusy jadące do Plitwickich Jezior. Warto jednak ustalić miejsce wysiadania, przystanek w Slunj znajduje się 6 km od hotelu.

Pokój 2-os. deluxe

Komfortowy, klimatyzowany pokój z łazienką i balkonem wychodzącym na dolinę rzeki

Oferta

BB, Oferta zwrotna (P2D-Z3, 23451)

Oferta zawiera

- Codzienne śniadania - Bezpłatny parking - Internet Wi-Fi - Podatek VAT

Oferta nie zawiera

- Opłata klimatyczna (płatność na miejscu) - Pozostałe usługi hotelu

Pokoje

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Sprawdź inne terminy , zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Bez paszportu

Mocne strony hotelu

Dobry standard obiektu Popularny obiekt Wysoka jakość obsługi Komfortowe pokoje

Mapa

Strzałka