• Villa Sedan

  • Polska, Trójmiasto, Sopot
  • favorite Dodaj do ulubionych
    favorite Usuń z ulubionych

Opis hotelu: Villa Sedan

Opis

Villa Sedan to idealne miejsc dla Gości poszukujących relaksu i wypoczynku, nie tracąc możliwości korzystania z bogatej oferty rozrywkowej i kulturalnej Sopotu. Obiekt znajduje się zaledwie 70 m od najbardziej znanego deptaka spacerowego, ulicy Bohaterów Monte Cassino, znajdującego się w samym centrum Sopotu, co czyni go doskonałą baza wypadową dla plażowiczów, osób zwiedzających Trójmiasto. Udogodnienia: SPA, Restauracja, Klimatyzacja, Pobyt z pupilem, Dla niepełnosprawnych, Parking, Płatność kartą

Lokalizacja

Villa Sedan usytuowana jest w samym sercu Sopotu, nieopodal głównego deptaka przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Dogodne położenie pozwala na korzystanie z uroków plaży, spacery po sopockim molo, wizyty w Aquaparku, jak również szybkie dotarcie do atrakcji Trójmiasta, takich jak: Stare Miasto w Gdańsku czy Skwer Kościuszki w Gdyni.

Dojazdu samochodem

Do Sopotu najwygodniej dojechać korzystając z autostrady A1. Jadąc do Villi Sedan należy kierować się na trójmiejską obwodnicę, którą należy opuścić zjeżdżając w drogę nr 218 (kierunek Oliwa). Po minięciu ogrodu zoologicznego należy skręcić w lewo w ul. Opacką, a następnie w lewo w al. Niepodległości. Po minięciu granicy Sopotu należy skręcić w prawo w ul. 3 Maja, przejechać pod torami kolejowymi oraz skręcić w lewo w ul. Kościuszki. Na rondzie należy skręcić w prawo w ul. Chopina, a później w lewo w ul. Pułaskiego. Villa Sedan znajduje się po lewej stronie ulicy. Odległość od Łodzi wynosi ok. 350 km, a od Warszawy - 380 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Sopotu można bez trudu dojechać pociągiem z głównym miast Polski: Warszawy, Łodzi, Szczecina, czy Katowic. Villa Sedan znajduje się w odległości 700 m od dworca PKP w Sopocie.

Pokój 2-os. standard

Klimatyzowany pokój wyposażony w: TV, telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty, Wi-Fi oraz suszarkę do włosów w łazience z prysznicem.

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2S2 EX1A-B2, 16364)

Oferta zawiera

- Codzienne śniadania - Internet Wi-Fi - Podatek VAT

Oferta nie zawiera

- Parking dodatkowo płatny 40 zł/doba - Opłata klimatyczna - Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. standard

Klimatyzowany pokój wyposażony w: TV, telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty, Wi-Fi oraz suszarkę do włosów w łazience z prysznicem.

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (P2S2 EX1A-B3, 13349)

Oferta zawiera

- Nocleg - Podatek VAT - Internet Wi-Fi

Oferta nie zawiera

- Parking dodatkowo płatny 40 zł/doba - Opłata klimatyczna - Pozostałe usługi hotelu

Mocne strony

  • Butikowy hotel w centrum Sopotu
  • Zaledwie 70 m. od słynnego Monciaka
  • 300 m. od plaży i sopockiego molo
  • Kuchnia organiczna i molekularna

Pokoje

Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Sprawdź inne terminy , zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.

Zalety hotelu

Klimatyzacja Internet Psy i koty mile widziane Dla Niepełnosprawnych Dla Rodzin City Break Ośrodek nadmorski Bez paszportu Parking Darmowe WiFi

Mocne strony hotelu

Butikowy hotel w centrum Sopotu Zaledwie 70 m. od słynnego Monciaka 300 m. od plaży i sopockiego molo Kuchnia organiczna i molekularna

Mapa

Strzałka