Promocja na wakacje w Dubaju

Planujesz wczasy w Dubaju? Wybierz hotel Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites i odbierz bezpłatny, nieograniczony dostęp do największego na świecie parku wodnego – Atlantis Aquaventure! Od teraz do 31 grudnia 2023.

Park wodny Aquaventure

Atlantis Aquaventure to największy park wodny na świecie – nic dziwnego, przecież znajduje się w mieście rekordów, Dubaju ! Ten ogromny aquapark to ponad 100 niesamowitych zjeżdżalni, prywatna plaża i place zabaw dla dzieci w każdym wieku.

Nocujesz w hotelu Rixos The Palm Dubai i otrzymałeś voucher na darmowy wstęp do Aquaventure? To wyjątkowa szansa na przejażdżkę Leap od Faith, czyli ponad 27-metrową niemal pionową rurą otoczoną rekinami i płaczkami! Sprawdź, czy masz w sobie naturę surfera, bawiąc się na fali Surf's Up. Na miłośników adrenaliny czeka Shark Safari, czyli spacer w otoczeniu rekinów i egzotycznych ryb. Na wodny wypoczynek z najmłodszymi dziećmi sprawdzi się Children's Play Area, pełna tuneli, zjeżdzalni i drabinek, dostosowanych do potrzeb i możliwości maluchów. 

Warunki promocji

Promocja dotyczy wszystkich kategorii pokoi w hotelu Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites. Aby otrzymać darmowy nieograniczony wstęp do największego na świecie aquaparku Atlantis Aquaventure, wystarczy zarezerwować wakacje na minimum 4 noce. Liczba biletów odpowiada liczbie gości nocujących w pokoju.

Wybierasz się do Dubaju z dziećmi? Każdy z was otrzyma swój własny voucher. Vouchery będą wydawane przez hotelową recepcję dla każdego gościa z osobna. Voucher jest ważny tylko na datę, numer pokoju oraz imię i nazwisko wpisane na voucherze. Nie można go przepisać na inną osobę. Aquaventure Day Pass uprawnia do wstępu na teren Aquaventure Waterpark & Beach.

Co więcej? Do Aquaventure Park możesz dojechać bezpłatnym transferem prosto z hotelu – zapytaj o szczegóły w Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites.