Białe plaże, turkusowe laguny i niezwykłe rafy koralowe - oto prawdziwy raj na ziemi, czyli wakacje na Malediwach! Archipelag Malediwów tworzy ponad 1200 wysp na 26 koralowych atolach. Wakacje na Malediwach to przede wszystkim spotkanie z egzotyczną naturą. Najpopularniejszym regionem Malediwów jest Północny Atol Male ze stolicą Male, liczący 87 wysp. Południowy Atol Male jest mekką miłośników sportów wodnych.
Malediwy to także idealny do nurkowania Atol Ari, podzielony na Atol Ari Południowy i Północny, Atol Addu, którego poszczególne części połączone są mostami oraz idylliczny Atol Raa, z 16 wyspami, gdzie tylko na jednej z wysp znajduje się hotel!
Na luksusowy wypoczynek idealne będą hotele na Atolu Baa, z niemal 70 malowniczymi wysepkami, bajkowy Atol Noonu, pełen dziewiczej przyrody Atol Gaafu Alifu oraz jedna z największych wysp- Atol Lhaviyani. Malediwy to istny raj dla nurków i tych, którzy szukają iście rajskiego wypoczynku z dużą dawką luksusu. O Seszelach mówi się, że to „Wyspy Szczęśliwe”. I słusznie - trudno wymarzyć sobie lepsze miejsce na fantastyczne wakacje! Zatoczki z białym piaskiem, malownicze góry i rafy koralowe z tysiącami kolorowych ryb - wakacje na Seszelach to spotkanie z bogactwem krajobrazu i unikalną przyrodą. Ten rajski zakątek jest synonimem luksusowych wakacji i częstym celem romantycznych podróży. Seszele na wakacje to przede wszystkim Wyspa Mahe, Wyspa Praslin, Wyspa La Digue i Wyspa Silhouette.