Chorwacja Hotele i Apartamenty 2021

Co powiesz na urlop, wakacje lub majówkę 2021 w Chorwacji? Spędź lato 2021 w Dubrowniku, Istrii, na Riwierze Makarskiej, w okolicy Jezior Plitwickich oraz wielu innych fantastycznych chorwackich kurortach! Chorwacja to jeden z najchętniej wybieranych kierunków na wakacyjne wyprawy samochodem dla rodzin z dziećmi, na romantyczny wyjazd we dwoje, wycieczkę z czworonogiem lub podróż z paczką znajomych.

Split, Dubrownik i Trogir, ze starówką wpisaną na listę UNESCO, to propozycja dla ciekawych historii i aktywnych podróżników. Tętniąca życiem Riwiera Makarska, z długimi plażami, będzie idealna dla lubiących odpoczynek oraz imprezy do białego rana. Zielona Istria zachwyci ceniących urok, harmonię oraz bogatą historię, m.in. Cesarstwa Rzymskiego.

Przepiękne plaże, krystalicznie czyste morze, ponad 1200 wysp i wysepek, góry, parki, bogactwo dóbr kultury objętych ochroną UNESCO, fantastyczna regionalna kuchnia oraz cenione na całym świecie wina i słynna rakija — wszystko to znajdziesz wybierając Chorwację na lato 2021! Wyjątkowa gościnność Chorwatów, bogata oferta regionalnych wydarzeń i festiwali, oraz gwarancja słonecznej pogody sprawiają, że Chorwacja to idealne miejsce na Twój wymarzony urlop. Wybierz wakacje w Chorwacji! Sprawdź najlepsze hotele, kempingi i apartamenty na Nekera.pl

Wszystkie oferty
Strzałka