Szukasz ofert w Chorwacji dla podróżujących autem, ale nie chcesz rezygnować z hotelowego komfortu? Wybierz Chorwację all inclusive 2024 z dojazdem własnym!

Dlaczego warto wybrać all inclusive? W ramach oferty możesz cieszyć się minimum 3 posiłkami z lokalnymi napojami bezalkoholowymi i alkoholowymi w cenie oraz korzystać z udogodnień, jakie oferuje hotel! Rozkoszuj się wyśmienitą, chorwacką kuchnią, bez żadnych dodatkowych opłat. Dorada z grilla, świeże owoce morza, kalmary z grilla, dojrzewająca na słońcu szynka Prsut, aromatyczny ser z wyspy Pag, słodka baklava, a do tego Rakija i pyszne chorwackie wina – kuchnia w Chorwacji jest bogata i zróżnicowana! Co więcej? Goście, którzy decydują się wybrać ofertę all inclusive, mogą skorzystać także z animacji dla dzieci i dorosłych, prywatnych plaż hotelowych lub stref SPA & Wellness. Chorwacja all inclusive z dojazdem własnym to kwinesencja udanego wypoczynku!

Wybierz Chorwację all Inclusive na wakacje 2024, urlop lub majówkę 2024 z dojazdem własnym i ciesz się komfortowym wypoczynkiem!