Przedsprzedaż oferty Lato 2025 – zaliczka tylko 5%!

Nekera jako jeden z pierwszych organizatorów na polskim rynku rozpoczęła sprzedaż oferty na wakacje 2025. W ramach promocji First Hit klienci touroperatora mogą wybierać spośród ofert na wakacje czarterem, ofert opartych o przeloty regularne, City Break oraz hoteli i apartamentów w Polsce i za granicą. Rezerwując wakacje rok wcześniej zapłacimy tylko 5% zaliczki. Sprawdź, co jeszcze można zyskać w promocji First Hit na wakacje 2025 z Nekera! 

Przedsprzedaż oferty Lato 2025 – zaliczka tylko 5%!

Spis treści

 1. Benefity First Hit Nekera
 2. Nowości na wakacje 2025
 3. Dlaczego warto rezerwować wakacje w przedsprzedaży?

Benefity First Hit Nekera

Oferta Nekera na wakacje 2025 została stworzona z myślą o zapewnieniu klientom maksymalnej elastyczności i bezpieczeństwa przy planowaniu wymarzonych wakacji. W ramach promocji First Hit każdy klient zyska niepowtarzalny pakiet korzyści. Rezerwując wyjazd w okresie od 01.05.2025 do 31.10.2025 można zyskać: 

 • Rabat 3% dla Stałych Klientów – to nowość, która wyróżnia naszą ofertę i podkreśla naszą dbałość o lojalność klientów
 • Zaliczka jedynie 5%
 • Gwarancja niezmienności ceny – benefit płatny 30 PLN dla wszystkich rodzajów imprez.
 • Do 7 dni przed wyjazdem bezkosztowa anulacja (voucher Nekera) lub bezkosztowe zmiany oferty określanej jako zwrotna (dojazd własny) – benefit GRATIS!
 • Do 30 dni przed wyjazdem bezkosztowe zmiany ofert opartych o przeloty czarterowe oraz z dojazdem własnym – benefit gratis!

Polacy są gotowi rezerwować swoje wakacyjne wyjazdy szybciej i z większym wyprzedzeniem niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to spowodowane m.in. możliwością pełnego wyboru najlepszych pokoi, np. z widokiem na morze, oferujących udogodnienia rodzinne, czy też większą elastycznością w zaplanowaniu urlopu, ale też chęcią kupienia swoich wakacji w specjalnych cenach First Hit, dostępnych tylko teraz – w najwcześniejszym etapie przedsprzedaży.

Pakiet korzyści to gwarancja, że najlepsza oferta na wymarzony urlop jest zarezerwowana właśnie dla ciebie – bez ryzyka, bez dodatkowych kosztów, z największym wyborem atrakcyjnych ofert. Dzięki elastycznym warunkom, planowanie wakacji "za rok" staje się przyjemnością bez stresu.

Nowości na wakacje 2025

Wakacje czarterem dla ceniących wygodę, urlop z przelotem regularnym dla ceniących elastyczność, City Break na długi weekend, dla tych którzy mają mniej czasu, a także wakacje z dojazdem własnym – w Polsce i za granicą! Oferta Nekera na lato 2025 to nieskończenie wiele możliwości, by zaplanować idealną podróż!

Oprócz tradycyjnego portfolio kierunków w basenie Morza Śródziemnego, najlepszych europejskich miast i egzotycznych destynacji, w 2025 klienci Nekera mogą wybierać spośród wielu nowości, w tym:

 1. Rodos czarterem z wylotem z Rzeszowa (polski rezydent na miejscu). Klienci mogą polecieć na wakacje 2025 na Rodos także z Warszawy, Katowic i Poznania. 
 2. Kreta czarterem z wylotem z Gdańska (polski rezydent na miejscu). Klienci mogą polecieć na wakacje 2025 na Kretę także z Warszawy, Katowic i Poznania. 
 3. City Break do Rygi i jeszcze więcej propozycji na długie weekendy w Atenach, Budapeszcie, Wilnie, Wiedniu, Paryżu, Nicei, Pradze, Rzymie, Barcelonie.
 4. Jeszcze więcej ofert na egzotyczne wakacje

Oferta Nekera na lato 2025 będzie na bieżąco uzupełniania o jeszcze więcej hoteli, kierunków 

Dlaczego warto rezerwować wakacje w przedsprzedaży?

Rezerwacja wakacji w ramach First Hit to doskonały wybór dla wszystkich, którzy pragną zapewnić sobie i swoim bliskim wymarzone wakacje bez stresu i w najlepszych warunkach. Korzystając z przedsprzedaży, masz gwarancję szerokiego wyboru najpopularniejszych destynacji i najlepszych hoteli, zanim zaczną one znikać z oferty. Dzięki temu możesz dokładnie zaplanować swoją podróż, dopasowując ją do własnych potrzeb i preferencji. Pokój rodzinny z widokiem na morze, apartament z basenem a może suita dla calej grupy znajomych – właśnie teraz możesz wybierać spośród wielu opcji! To także idealna opcja dla tych, którym zależy na konkretnym kierunku. 

Rezerwacja z wyprzedzeniem pozwala także na lepsze rozplanowanie budżetu, co daje większą elastyczność finansową. Wcześniejsze zabezpieczenie terminu wakacji zapewnia spokój i komfort psychiczny, eliminując potrzebę podejmowania decyzji w ostatniej chwili. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie pewność i chcą w pełni cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem. Pamiętaj, że przy rezerwacji Firts Hit płacisz tylko 5% zaliczki – oznacza to, że nie musisz zamrażać całych oszczędności na długie miesiące!

Wiele biur podróży, w tym Nekera, oferuje bezkosztową możliwość zmiany rezerwacji first nawet na 30 dni przed wylotem w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Oznacza to, że nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego!

Pamiętaj, że rezerwując wakacje z wyprzedzeniem, warto zakupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie turystyczne. 

Przeczytaj, zanim zaplanujesz urlop: Ubezpieczenie turystyczne: czym jest i dlaczego warto je mieć?

Anna Nowicka

Anna Nowicka

Od lat związana z digital marketingiem i social mediami. W swojej pracy łączy umiejętności dziennikarskie zdobyte podczas studiów z działaniami online. Odpowiada za tworzenie strategii SEO content marketingowych i content planów dla Poradnika Nekera, optymalizowanie treści zgodnie z zasadami SEO, rozwijanie serwisu nekera.pl i komunikację w kanałach social media. Prywatnie uwielbia wypoczynek nad morzem, pływanie i aktywne city break. W 100% zgadza się z twierdzeniem, że podróżować znaczy żyć!

Sprawdź więcej aktualności Nekera

Zaplanuj wakacje 2025

Wakacje 2025: przedsprzedaż z zaliczką tylko 5%

Sprawdź okazje Last Minute

Last Minute : złap okazję na wakacje!

Znajdź inspiracje na kolejną podróż

Szukaj noclegu

Zaplanuj egzotyczne wczasy

Strzałka