Lato 2024 już w sprzedaży!

Już teraz możesz zarezerwować w Nekera wakacje 2024! Na kolejny sezon przygotowaliśmy odświeżoną ofertę w znanych i lubianych kierunkach wakacyjnych oraz wiele nowości. Do wyboru oferty z przelotem czarterem lub z przelotem liniowym. Dodatkowo na klientów czeka szeroka oferta z dojazdem własnym: hotele, apartamenty i domki w Polsce i za granicą. Ci, którzy zarezerwują jako pierwsi, otrzymują rabat dla stałych klientów, możliwość polecenia Nekery znajomym, gwarancję najniższej, niezmiennej ceny, możliwość anulowania wyjazdów bez kosztów i tylko 5% zaliczki! Oferta LATO 2024 jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży Nekera od 13.07.2023. Zobacz, czy warto kupić wakacje z wyprzedzeniem? 

Lato 2024 już w sprzedaży!

Benefity w przedsprzedaży

Zastanawiasz się, czy warto już myśleć o wakacjach 2024? Przecież do startu kolejnego sezonu jest ponad rok... Okazuje się, że naprawdę warto! Rezerwacja wakacji w przedsprzedaży to szereg benefitów i gwarancja najniższej, niezmiennej ceny. Co zyskasz?

  • Rabat 2% dla Stałych Klientów NOWOŚĆ!
  • Zaliczka jedynie 5%. Resztę kwoty dopłacasz dopiero 30 dni przed wyjazdem. 
  • Gwarancja niezmienności ceny – benefit płatny 30 PLN dla wszystkich rodzajów imprez. Na zakupione wakacje 2024 nie będą miały już wpływu ewentualne wzrosty kursów walut czy cen paliwa
  • Do 7 dni przed wyjazdem bezkosztowa anulacja (voucher Nekera) lub bezkosztowe zmiany oferty określanej jako "zwrotna" (dojazd własny) – GRATIS!
  • Do 30 dni przed wyjazdem bezkosztowe zmiany ofert opartych o przeloty czarterowe oraz z dojazdem własnym – GRATIS! 
  • Rabat dla przyjaciół. Klienci, którzy polecą Nekerę swoim znajomym, otrzymają rabat na właśnie wakacje!

Już dzisiaj wiemy, że bieżący rok będzie dla Nekery rekordowy pod względem, m.in. liczby obsłużonych klientów i uzyskanych wyników finansowych. Dlatego z wielką przyjemnością przedstawiamy już teraz różnorodne korzyści i udogodnienia, dzięki którym nasi klienci mogą spokojnie i bezpiecznie rezerwować swój urlop na 2024 rok – podkreśla Maciej Nykiel, prezes Nekera.

Nowości na wakacje 2024

Nowy sezon to nowe kierunki do okrycia z Nekera! Na kolejne wakacje polecisz do znanych i lubianych wakacyjnych kurortów: Bułgaria, Turcja, Majorka, Rodos, Kreta z przelotem czarterem i polskim rezydentem! Do tego TOP hiszpańskie kieruni na wakacje: Costa Brava, Costa Blanca (nowość!) i Walencja (nowość!) oraz Wyspy Kanaryjskie: Teneryfa, Fuerteventura, Gran Canaria. Na lato 2024 klienci Nekera mogą wybrać też Portugalię: Wybrzeże Algrave i Madera oraz Cypr. Do tego Grecja: Chalkidiki, Korfu, Santorini i nowość – Mykonos! Wkrótce w sprzedaży pojawią się także wakacje w Czarnogórze. 

Wolisz dalekie, egzotyczne kierunki na wakacje 2024? Z Nekera polecisz do Singapuru, Tajlandii (Pattaya, Krabi, Hua Hin), na Seszele, Kubę, Dominikanę, do Meksyku, na Jamajkę, Mauritius, Malediwy, do RPA, Dubaju. Wśród nowości znajdziesz: Jordanię, Bahrajn i Abu Zabi. Wkrótce w sprzedaży dostępne będą Ras Al Khaimah, Tanzania, Arabia Saudyjska i Zanzibar.

Wolisz podróżować autem? Postaw na doświadczenie Nekera i rezerwuj sprawdzone hotele oraz apartamenty w Polsce, Chorwacji, Czarnogórze, we Włoszech, w Czechach, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, na Litwie, w Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii i Grecji. 

Czy już wiesz, który kierunek wybierzesz na wakacje 2024? 

Anna Nowicka

Anna Nowicka

Od lat związana z digital marketingiem i social mediami. W swojej pracy łączy umiejętności dziennikarskie zdobyte podczas studiów z działaniami online. Odpowiada za tworzenie strategii SEO content marketingowych i content planów dla Poradnika Nekera, optymalizowanie treści zgodnie z zasadami SEO, rozwijanie serwisu nekera.pl i komunikację w kanałach social media. Prywatnie uwielbia wypoczynek nad morzem, pływanie i aktywne city break. W 100% zgadza się z twierdzeniem, że podróżować znaczy żyć!

Strzałka